czwartek, 26 maja 2016

Władcy Otchłani na Arkhamerze 2016

Wznoście modły do swoich bogów. Już jutro Władcy Otchłani najadą Kalisz, a dokładnie konwent Arkhamer. Będzie można porozmawiać z autorem a nawet zagrać sesję! To pierwszy konwent jaki padnie ofiarą okrutnych władców, mamy nadzieję pierwszy z długiej listy udanych podbojów. Jeśli także planujecie go odwiedzić i jesteście zainteresowani udziałem w sesji, zachęcam do dalszej lektury...

Sesja - Ucieczka z galery

Niedawno przebudziliście się w Otchłani po śmierci. Strzępy wspomnień ze świata żywych wciąż was prześladują. Zostaliście brutalnie wyłowieni przez galerę łowców niewolników. Czy zdołacie się uwolnić i pokonać oprawców? 

Jak można się spodziewać, czeka nas spora dawka przemocy, latających wokół fragmentów ciał (a nawet ciał w całości) i twarda walka o przetrwanie. Otrzymacie po kilka wylosowanych postaci do wyboru. Cechy i historia będą gotowe, natomiast ekwipunek pozostanie zorganizować sobie w trakcie przygody. Aby usprawnić proces tworzenia Władców Otchłani, chciałbym nagrywać dźwięk podczas sesji. Nagranie posłuży wyłącznie mnie i na pewno nigdzie go nie opublikuję, tym niemniej prawo wymaga aby każdy z uczestników wyraził zgodę. Między innymi z tego powodu na sesję zapraszam wyłącznie osoby pełnoletnie. Zapisy na sesję będą możliwe na konwencie - wywieszę stosowne ogłoszenie w widocznym miejscu przeznaczonym na informacje o sesjach RPG.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz